Редовното правителство е по-силно от служебното, смята Димитров. Служебното правителство си

...
Редовното правителство е по-силно от служебното, смята Димитров. Служебното правителство си
Коментари Харесай

Мартин Димитров оптимистично: Има шансове за създаване на редовно правителство

Редовното държавно управление е по-силно от служебното, счита Димитров.

 

Служебното държавно управление си избира тематики, по които да работи. По някои от тях работи уверено, до момента в който други неглижира. При трети пък избира да не работи въобще, тъй като " не са ангажимент на служебно държавно управление ", това е мнението на Димитров във връзка работата на служебното държавно управление.

 

На въпрос дали от Демократична България ще поддържат " Продължаваме промяната " (ПП), в случай че от ГЕРБ-СДС също го създадат в пленарна зала, Димитров отговори, че първо мандатът би трябвало да отиде при " Продължаваме промяната ".

 

" Демократична България ще сложи пред " Продължаваме промяната " целите си и доста съществено може да се " огледа на опцията за основаване на държавно управление с техен мандат ", сподели още Мартин Димитров.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР